Det var kaldt, vinter og snø. Ja, litt snø, i alle fall. Mange mente det var på tide å komme seg ut på skitur. Noen gjorde noe med det.
Nancy, Kristin, Arnhild, Sylvain og Kyrre pakket sekken og la i vei. Hmm... nå hørtes det ut som at vi var på bortoverskitur. Nei, nei, nei. Vi var på nedoverskitur! Slalåm og snowboard. Nancy, Sylvain og Arnhild boarda og Kristin og jeg slalåmerte.
![]()
Arnhild i trappa.![]()
Litt over halvparten av deltagerne på hytteturen.![]()
Arnhild tar seg i en dupp etter en hard økt ved spisebordet.![]()
Mat er viktig. Nancy og Sylvain disker opp yummy-mat.![]()
Kyrre prøver å se veldig interessert ut. Hvem som sier hva, det er det ingen som husker. Nettopp derfor vet vi at det er slik det er.![]()
Hva som er mest interessant her - potetgull og kjeks eller Kristin... tja... maten synes best.![]()
Er det mulig å se så teit ut! Soltørkede tomater er ikke favoritt-snop. Sleit lenge med den der.![]()
Arnhild tar bilde av seg selv. ![]()
Jadda, det var noe naturgreier der også. Et fuglenek med fugler i. Bortsett fra at kameraet brukte for lang tid til å fokusere, så alle fuglene små de er, fløy og gjemte seg.![]()
Bilparken utenfor stabburet vi leide. Veldig fint og varmt. Noen hadde satt på ovnene på 45 grader før vi kom. Måtte lufte hele natta.![]()
Hvorfor er du på alle bildene, Arnhild? Her er hun klar for en dag i bakken. Arnhild er snowboarder - en snabla bra en også!![]()
Igjen, hvorfor Arnhild. Hvorfor! Kjent stil, lett svevende og naturlig.![]()
Å få en slik dag i Hemsedal (som ligger i Norge) er neste for utrolig! Så vannvittig bra vær - og vindstille.![]()
Gjengen er samlet i solen.![]()
Den lille prikken rett over vaieren til skitrekket er Arnhild. Litt feig i nedoverbakker.![]()
Jeg sto på toppen. Jeg tok bilde. Helt alene.![]()
For et vær, for en utsikt.![]()
Jeg hørte godt de bak meg lo da de så at jeg tok bilde i skiheisen. Dummingene.![]()
Arnhild utviser dyktighet og kontroll.
